Про проект

Про проект Русь - Україна

Історія України - це книга, велика частина сторінок з якої вирвана, замінена, навмисно зіпсована.

Ми на сьогоднішній день просто не знаємо її, і можемо ніколи вже і не дізнатися, якщо не почнемо збирати по крупинках ту невелику частину правди, яка вислизнула від жорстоких московських цензорів-фальсифікаторів.

Так, так - саме Москві, її становленню, зобов'язані ми тим, що наша історія втрачена, наша культура втоптана у бруд, знищені такі найважливіші національні інститути як мова і релігія.

Але, це не привід щоб опускати руки, як говорив один з персонажів відомого вам фільму: «той, хто нам заважав - той нам і допоможе».

Історія держави Московської, принаймні, до захоплення Києва Батиєм в 1240 році, або навіть до 1272 - року першої згадки про Москву - це сама, як там не є, історія України! Тобто, аж до кінця 13 століття росіяни, самі того не підозрюючи, учили історію України, саме тому, що історії Росії не було - унаслідок відсутності предмета вивчення.

При цьому, дуже важливо відмітити, що вивчаючи історію українських, київських князів, московські історики украй вибіркові. Росіянами вони називають лише двох Володимирів, які мають тісні зв'язки з Константинополем, таких князів як Святослав або Ярослав вони намагаються не згадувати взагалі.

Але вертаючись до теми нашої розповіді, ми повинні відмітити, що історія України не закінчується в 1240 році, навпаки, починаючи з 1272 року, вона набуває нового сенсу, і аж до дня сьогоднішнього - це історія боротьби Русі, руського народу з Москвою! Боротьба, яка триває і сьогодні.

Москва, як би не намагалася, як не збочувалася, не змогла знищити історію Русі, і не вдалося їй це передусім тому, що писалася історія Московії по кальці, замінюючи собою багато в чому Українську - Руську історію. Яка так і пробивається з під багатотомних нашарувань фальші і брехні.

Здавалося б, зовсім стерті з пам'яті усі згадки про Руську церкву - але вона відроджується! Її дух все ще дрімає в наших душах, її відгомони вимагають від нас дій спрямованих на її відродження!

Русь повстане, Русь зійде, історична справедливість переможе, і не буде Москва і Росія більше використовувати нашу культуру, нашу історію, нашу мову як досягнення свого різношерстого народу - народу Московії - нації якої немає.

Коментарі