Історія Русі України, через її неодноразове спотворення та зневолення на сьогодні має достатньо неоднозначний вигляд. Ми живемо в історичній парадигмі прописаній в Москві, для Москви, доводячи справедливість ідеологічної державоутворюючої концепції “Москва - Третій Рим”. А будь-яка ідеологія як нам відомо базується на міфології - казці.

Історія Русі України, через її неодноразове спотворення та зневолення на сьогодні має достатньо неоднозначний вигляд. Ми живемо в історичній парадигмі прописаній в Москві, для Москви, доводячи справедливість ідеологічної державоутворюючої концепції “Москва - Третій Рим”. А будь-яка ідеологія як нам відомо базується на міфології - казці.

Згідно з цією ідеологічною концепцією Русь як держава утворилась у місті Новгороді після того, як місцеві жителі позвали на князівство варягів на чолі з князем Рюриком. І вже звідти столиця Русі була перенесена в Київ виконуючим обовязки князя Віщим Олегом.

Ніякого відношення до реальності ця історія звичайно не має. Проте вона має дуже важливе значення для Москви. Тому що завдяки цій казці Московські правителі пояснювали своє походження від Октавіана Августа - першого імператора Риму.

Якщо дуже коротко: Рюрик за легендою писаною у часи царя-самозванця Івана Грозного, мав походження від міфічного праотця нації прусів - Пруса, який вже походив від Октавіана Августа. Звичайно це все маячня, але саме на такій маячні і побудована вся історія держави Московської, сьогодні Росії.

Русь, а це фактично Київ була утворена як держава задовго до міфічної дати 862 року, коли нібито Рюрик взяв на себе повноваження князя.

Першу згадку про Русь можна знайти у “Бертинських анналах”, де згадується прибуття послів народу “Rhos”, на чолі зі своїм каганом.

А вже у 860 році Русь заявила про себе як держава з якою необхідно рахуватися, після того, як під проводом київських князів Аскольда і Діра пішла на Константинополь і захопила його!

Так, так! Русь не зазнала поразки під Константинополем, через бурю, а навпаки перемогла, як свідчить сам Фотій, і повернулася додому з тріумфом!

Через то, що цей факт не був до сподоби московським байкописцям та ставив під сумнів всю легенду про запрошення Рюрика правити Новгородом, що ніби мало якесь значення для Русі (Києва), вони просто змінили дату походу киян на Константинополь з 860 на 866.

Але не це найголовніше.

Це все скупчення брехні приховало той факт, що Київ був частиною території слов'ян і коли Олег захоплював Київ то він повертав владу над ним до представників княжого роду тих самих полян та споріднених з ними моравів, які жили на територіях від Києва до Гнєзно і Велеграда.

А 862 рік, до якого відносить Москва “початок Росії” це рік воли візантійський імператор Михайло III задовольнивши прохання великоморавсього князя Ростислава про створення митрополії надіслав тому на допомогу двох своїх представників Кирила і Мефодія. Які своєю чергою легалізували слов'янську абетку, створивши тим самим альтернативну грецькій і латинській мову віри.

Тим не менше, не дивлячись на той факт, у 867 році Константинопольський Патріарх Фотій в окружному посланні оголосив, що "Русь ... нині зробилися християнами, і взяли собі єпископа", християнською держава стала за князя Володимира у 988 році.

Саме за князя Володимира Київ став столицею Русі, в Київі розпочалось будівництво Десятинної церкви та собору святої Софії.

Головна вулиця Києва отримала ім'я великого князя, його герб отримав статус герба країни.

Але напевно найцікавішим виявляється той факт, що сучасна держава Україна визнала герб князя Русі Володимира символом нашої держави, а ось кольори чомусь ні.

А ви знаєте які були кольори стягу князя Володимира?

Чорний та червоний!

Уявляєте собі який цікавий факт!

Київський князь Володимир - хреститель Русі, був першим “бандерівцем”!

Якщо вам здається це дивним, то повірте даремно.

Чорний та червоний у поєднанні з білим - це кольори стягів майже всіх прадавніх народів Європи і не тільки.

Трактувань цього поєднання дуже багато.

Це і три світи: білий - небесний, червоний - земний, чорний - підземний,

Це і влада білий - Бог (князь), червоний - князь (армія) та чорний - люди (земля або нація).

Це і кров (людина) та земля (життя).

Взагалі цікаво, що у нас до чорного кольору ставлення вкрай негативне, але в прадавні часи це був колір життя, землі, весни, народу.

Щож стосується жовто-блакитного стягу, і чому при становленні УНР не були обрані кольорами держави - кольори стягу Володимира: чорний та червоний, то тут все просто.

У 1254 перший монарх Русі - Данило Романович отримав жовтий і блакитний кольори для своєї держави, після того, як папський легат коронував його.

Русь - Україна як 831 році Велика Моравія отримала статус не просто королівства, а й центру віри.

Таким чином, коли вам будуть розповідати про те, що Червоно-чорний прапор - то є прапор Бандери, колаборантів або іншу маячню просто запитайте в них:

Якщо герб України - це герб київського князя Володимира - чи може Україна використовувати і кольори його стягу?

А потім розкажіть про ці кольори.

Насолоджуйтесь!

Комментарии