Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Мобільний оператор lifecell тестує в Києві послугу домашнього інтернету. Відповідний розділ з’явився на сайті оператора. Судячи з опису на сайті, нова послуга запрацює з 13 липня.

У прес-службі оператора підтвердили, що тестують в зазначеному будинку послугу домашнього інтернету. Мова не йде про співпрацю з іншими провайдерами, а про самостійне проект. У компанії підкреслили, що на даний момент вивчають попит на послугу.

Користувачам обіцяють рік інтернету зі швидкістю до 500 Мбіт /с за фіксовану плату в 100 грн в місяць. Пропозиція дійсна для мобільних абонентів lifecell. Клієнтам інших операторів домашній інтернет коштуватиме 150 гривень на місяць. Також компанія пропонуватиме роутери і пакети з доступом до сервісу Megogo.

Абоненти мобільного оператора можуть отримувати послуги мобільного зв’язку та домашнього інтернету за єдиним рахунком. Обидві послуги вони можуть оплачувати поповненням мобільного.

Олигархи будут бороться против Зеленского руками Кличко

Вокруг киевского городского главы Виталия Кличко группируется все больше и больше токсичных олигархов. Они боятся уголовных преследований, часть из них попали под санкции СНБО - и это теперь не дает им безнаказанно красть из бюджета.

В Киеве на Голосеевском проспекте сегодня произошла стрельба

Позже стало известно по словам родственника стрелка, что тот вызвал полицию, поскольку у него захотели отобрать квартиру. По приезду полиции мужчина стал стрелять в них из охотничьего ружья.

ГФС серьезно занялось коррупцией в коммунальных предприятиях Киева

За последнее время в сети часто появлялась информация об очередных обысках Государственной фискальной службы в разнообразных коммунальных предприятиях Киева. И у многих возникало впечатление, что на этих громких новостях все и закончится.